Pasja i profesjonalizm

Marta Kozłowiecka

Kosmetolog, linergistka oraz licencjonowany trener makijażu permanentnego, właścicielka salonu Strefy Piękna oraz centrum szkoleniowego w którym realizuje swoje pasje.

II Vicemistrzyni  Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Dublinie w kategorii Ombre Brows w 2018 roku oraz II Vicemistrzyni Ogólnopolskich Mistrzostw Microblading 2017.

Wyróżniona międzynarodowym odznaczeniem Microblading & PMU World Association PRO ARTIST no. 166. To prestiżowy tytuł przyznawany nielicznym linergistom z całego świata za profesjonalizm i estetykę zawodową.

Z wyróżnieniem ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej w 2016 roku i tak zaczęła się jej przygodna z makijażem permanentnym.

Charyzmatyczna osobowość ,detalistka, miłośniczka piękna i urody. Makijaż permanentny jak i kosmetologia estetyczna to jej pasja. Uwielbia wydobywać piękno kobiet stosując różne techniki pigmentacji zawsze jednak w sposób subtelny i delikatny. Swoje umiejętności doskonali w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu makijażu permanentnego oraz kosmetologii estetycznej.

Interesuje się wszystkim co związane jest z kosmetologią estetyczną jak i tradycyjną. Swoją pracę wykonuje z pasji do piękna.

Ukierunkowana na rozwój swojej firmy stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe

Oferta specjalna

Podaruj bliskim wyjątkowy prezent

Bony upominkowe na dowolną kwotę
przeczytaj opinie

Co mówią Klienci ?

Martę Kozłowiecką - założycielkę STREFY PIĘKNA znam od kilku lat. Wspaniała, ciepła i życzliwa osoba, ale przede wszystkim niesamowita profesjonalistka. Obserwowałam i korzystałam z jej usług latami, widziałam też jak się rozwija i wciąż wprowadza na rynek nowe umiejętności. Dziś jest to jeden z najlepszych specjalistów kosmetologi i makijażu permanentnego nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce. Jestem dumna, że mogę korzystać z jej usług na absolutnie najwyższym poziomie - polecam Martę każdemu.

Jeśli chcesz być potraktowana z szacunkiem, szczerością i z niesamowitym talentem wydobywania piękna- Strefa Piękna i Marta Kozłowiecka są jedynym słusznym wyborem. Polecam !

Wizyta w gabinecie Pani Marty to nie tylko przyjemność doświadczania wykonywanych przez nią zabiegów ale również przyjemność obcowania z ta przemiłą osobą. Uwielbiam zabiegi w tym gabinecie, nie dość że moja skóra czuje się cudnie to ja jestem jeszcze zrelaksowana.

Jest jeszcze jeden dla mnie niezmiernie ważny element w tym gabinecie - wysoka etyka zawodowa - nigdy nie byłam "naciągana" na drogie zabiegi, a wręcz przeciwnie kiedy w opinii Pani Marty nie były dla mnie odpowiednie odradzała. W pełni odpowiedzialnie polecam ten gabinet, ja za każdym razem wracam tam z przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa .

Pani Marta Kozłowiecka to osoba z dużym doświadczeniem, wiedzą i wielką pasją. Kilkakrotnie korzystałam z jej usług i najbardziej doceniam precyzję z jaką pracuje i odpowiedzialność za zdrowie klientek. Usługi, które oferuje zawsze są na najwyższym poziomie. Strefa Piękna to luksusowe miejsce, które dzięki osobowości Pani Marty zyskuje duszę. Czas zabiegu to miło spędzone chwile, a wisienką na torcie jest zachwycający efekt! Każdemu polecam Strefę Piękna Pani Marty Kozłowieckiej.